Про нас

Мы знаємо все, що потрібно для успішної автоматизації

Ми – команда експертів, підбираємо обладнання і програмне забезпечення, тестуємо його, продаємо та виконуємо гарантійні і сервісні роботи для 3000 власників бізнесу. Ми орієнтуємося на сучасні світові тенденції та європейських досвід, що дозволяє нам надавати справді якісний сервіс.

В нашому інтернет-магазині зібрані товари, які пройшли перевірку в нашому офісі і в наших замовників. Ви завжди можете перетелефонувати до нас та отримати якісну контультацію, і більш того – кваліфіковану підтримку у підключенні обладнання до вашої облікової системи. Це можуть бути продукти на базі платформи 1С Підприємство, 1С Торгівля, 1С Бухгалтерія. Також спеціалізовані програмні комплекси такі як Servio Ресторан, Servio Готель, Хамелеон софт (Торгівля, ресторан), Cash Front і багато інших програмних продуктів.

Для деякого обладнання у нас навіть є власні драйвери і програмні модулі, які дозволять використати POS-обладнання максимально ефективно і комфортно.

Спеціалісти відділу касових апаратів допоможуть підібрати касовий апарат або фіскальний реєстратор найбільш зручний для вашого виду бізнесу. Це дозволить вам користуватися технікою ефективно і приділяти час розвитку власного бізнесу, а не постійному налаштуванню техніки.

Ми відповідаємо на будь-які питання. Абсолютно безкоштовно

Якщо у вас стоїть задача вибору торгової техніки, POS-обладнання, спробуйте нам перетелефонувати, ми зробимо максимальні зусилля щоб вирішити ваше завдання.

Всі результати пошуку